Dr. Ferda ÇAĞLAR ERKUT
1974 Nazilli doğumlu. İzmir Amerikan Lisesi’ni bitirdi. 1997 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek Lisans ve Doktorasını Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladı. • DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Örgütüme güveniyorum, kendimi onlara emanet ediyorum

Örgütüme güveniyorum, kendimi onlara emanet ediyorum11 Mart 2015 Çarşamba 00:46

Uzun zamandan bu yana Nazilli ve Aydın Kamuoyunu merak içinde bırakan Ferda Çağlar Erkut Aday Adaylığı için basın Mensupları karşısına geçti.

Nazilli İlçe Binasında düzenlenen basın toplantısında Partililer ve basın mensupları ile bir araya gelen Ferda Çağlar Erkut, Neden Aday Adayı olduğunu siyasi kariyeri ve bundan sonraki çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ağabeyi Hakan Çağlar Erürker’in AK Parti’den aday adayı olması konusunda da açıklamalar yapan Ferda Çağlar Erkut ben Babamın Mirasına İhanet edemem, Demokratik Bir Ülke’de yaşıyoruz, ama Gönül isterdi CHP’den aday adayı olsun” diyerek merak edilen sorulara cevap verdi.

Erkut Düzenlediği basın toplantısında şunlara değindi.  “Aydın’a Nazilli’ye çok yabancı değilim. 18 Yıldır Bil Fiil Nazilli’de iş ve siyasi hayatında emek harcıyorum. Siyaseten 2009 yılında Belediye Meclisi üyesi olarak meclise girdim. Ancak O dönemde biz bir yola çıkarak Milletvekili Aday Adayı olduk ancak Kontenjan Sebebi ile sıralamamız değişti ve seçilemedim. Ama ben kontenjan geldi diye küsmedim. Yine geçen yıl bana bir görev verildi “Belediye Başkan Adayı olacaksın denildi. Ve onuda yaptım. Şimdi ben yeni dönemde Milletvekili Aday Adayı olarak sizlerin karşısındayım. Ben Hiçbir zaman yılmadım. Partimin neferi olarak küsmedim, yılmadan Elimi taşın altına koyuyorum ve sizlerden destek istiyorum.

Sorunları biliyorsanız Çözersiniz

Çözüm üretmek için sorunları bilmek Lazım Aydın ve Nazilli’de yaşıyor olmanız gerekiyor. Sorunları bilmezseniz çözüm bulamazsınız. Ve ben bu sorunları çözmek için aynı çalışmalarım devam etmektedir. Ben Sizlerin Halkın milletin vekili olarak Ankara’ya gitmek istiyorum. Takdir Önce Örgütümün sonra değerli halkımızındır.

Babamın Mirasına İhanet edemem

Ben CHP’den Aday Adayıyım Ağabey’im AK parti’den Aday Adayı Gayet Demokratik Ülke’de yaşıyoruz. Herkesin fikir özgürlüğü, ayrılığı var. Ben Cumhuriyet Halk Partiliyim. Bu partiye emek vermiş, gönül vermiş Mustafa Çağlar’ın kızıyım. Bana Siyasi Bir miras bıraktı. Ben babamın Mirasına İhanet edemem. Ben Mustafa Çağlar’ın Kızıyım. Ama gönül ne isterdi. Keşke Ağabeyim de CHP’den Aday adayı olsaydı.” Diyerek konuşmasını tamamladı.

© 2014 Ferda Çaglar Erkut
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM Bilişim