Dr. Ferda ÇAĞLAR ERKUT
1974 Nazilli doğumlu. İzmir Amerikan Lisesi’ni bitirdi. 1997 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek Lisans ve Doktorasını Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladı. • DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

‘HOŞGELDİN BİZİM KIZ’

‘HOŞGELDİN BİZİM KIZ’12 Mart 2015 Perşembe 13:41

CHP Aydın Milletvekili Aday Adayı Ferda Çağlar Erkut, örgüt ziyaretlerinde ilgiyle karşılanıyor.

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Aday Adayı Ferda Çağlar Erkut örgüt ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak CHP Yenipazar ilçe örgütünü ziyaret eden Ferda Çağlar Erkut’u alkışlarla karşılayan partililer, ‘Hoş geldin bizim kız’diyerek Ferda Çağlar Erkut’a olan sevgi ve güvenlerini dile getirdiler.

• CHP ÖRGÜTLERİNDE BİR HEYECAN VE CANLILIK OLUŞTU

7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin Türkiye için tarihi bir öneme sahip olduğunu söyleyen Ferda Çağlar Erkut, adayların belirlenmesi konusunda alınan önseçim kararının çok doğru olduğunu savundu. Önseçim kararıyla, CHP örgütlerinde bir heyecan ve canlılık oluştuğunu kaydeden Ferda Çağlar Erkut, ön seçim kararı alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti yönetimine teşekkür etti.

• CHP’DE VERİLEN HER TÜRLÜ GÖREVİ KABUL ETTİM

Bugüne kadar CHP’de kendisine verilen her türlü görevi kabul ettiğini ifade eden Ferda Çağlar Erkut,“Doğup büyüdüğüm bu topraklara hizmet etmeyi en kutsal görev kabul ediyorum. Eğer milletvekili olursam Nazilli bölgesinin ve Aydın’ın haklarını sonuna kadar savunacağım” diye konuştu. Ziyareti sırasında gencinden yaşlısına tüm partililerle sohbet eden Ferda Çağlar Erkut, kendisine gösterilen ilgi ve alaka nedeniyle başta Kadir Pehlivanoğlu olmak üzere tüm partililere teşekkür etti. • HABER: M.Şevket ALTINAYAR

© 2014 Ferda Çaglar Erkut
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM Bilişim