Dr. Ferda ÇAĞLAR ERKUT
1974 Nazilli doğumlu. İzmir Amerikan Lisesi’ni bitirdi. 1997 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek Lisans ve Doktorasını Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladı. • DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ferda Çağlar Erkut 'a Tam Not

Ferda Çağlar Erkut 'a Tam Not16 Mart 2015 Pazartesi 00:47

CHP Aydın Milletvekili Aday Adayı Ferda Çağlar Erkut, bu gün Aydın'da basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen basın toplantısında Çağlar, basın mensuplarından tam not aldı. Sorulan her soruya samimi cevaplar v

CHP Aydın Örgütü'nde ön seçim günü yaklaştıkça milletvekili aday adayları da çalışmalarını hummalı şekilde sürdürüyor. Ön seçimin en iddialı isimlerinden biri olan Ferda Çağlar Erkut da bu aday adaylarından biri.

 

Sistematik ve stratejik bir seçim programı uygulayan CHP Aydın Milletvekili Aday Adayı Ferda Çağlar Erkut, bu gün Aydın'da basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen basın toplantısında Çağlar, basın mensuplarından tam not aldı.

 

Basın mensuplarını bizzat kendisi tek tek arayarak toplantısına davet eden Çağlar aday adayları içinde bir ilki de gerçekleştirdi. Toplantıya katılan basın mensupları davetlere danışmanlar aracılığı ya da maillerle çağrıldığını belirtirken ilk kez bir aday adayının kendilerine değer verdiği görüşünde birleşirken davete kayıtsız kalamadıklarını kaydettiler.

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi Adnan Menderes Parkı'nda basın mensupları ile buluşan Çağlar gazeteciler karşısında başarılı bir imtihan verdi. Sorulan her soruya samimi cevaplar veren Çağlar, "Aydın'ın sesi, halkın vekili" olmak için yoluna devam ettiğini söyledi ve basın mensuplarından destek istedi.

 

Aydın'da yaşayan biri olarak Aydın'ın sorunlarını bildiğini ve milletvekili seçilmesi halinde halktan gelen biri olarak halkla iç içe bir milletvekili olacağının sözünü gazetecilere verirken, "Kendimi örgütüme emanet ediyorum. CHP örgütü kimleri milletvekili yapacağının karanını en doğru şekilde sandıkta verir. Ben partimin üyelerine güveniyorum" dedi.

© 2014 Ferda Çaglar Erkut
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM Bilişim