Dr. Ferda ÇAĞLAR ERKUT
1974 Nazilli doğumlu. İzmir Amerikan Lisesi’ni bitirdi. 1997 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek Lisans ve Doktorasını Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladı. • DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FERDA ÇAĞLAR ERKUT İLÇE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

CHP AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FERDA ÇAĞLAR ERKUT İLÇE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.16 Mart 2015 Pazartesi 22:16

CHP AYDIN MİLLETVEKİLİ A.ADAYI FERDA ÇAĞLAR ERKUT, MİLLETVEKİLLİĞİ MAAŞININ BİR BÖLÜMÜNÜ ÖRGÜTE BİR BÖLÜMÜNÜ DE ÖĞRENCİ BURSUNA VE YURT GİDERLERİNE AKTARACAK!CHP AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FERDA ÇAĞLAR ERKUT İLÇE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. KUYUCAK İLE B

CHP’li Aydın Milletvekili a.adayı Ferda Çağlar Erkut ilçe ziyaretlerine aralıksız şekilde devam ediyor. Kuyucak’tan Buharkent’e, Yenipazar’dan Efeler ve Köşk’e Örgüt ziyaretleri gerçekleştiren Erkut, Nazilli’de Ege Et’in ve bir gün sonra da Nazilli ilçe Örgütü’nün dayanışma yemeğine katıldı. Erkut, geçtiğimiz Cumartesi günü’de Kuşadası’nda düzenlenen kahvaltılı Milletvekili tanıtım toplantısına katıldı, Kuşadası İlçe Örgütü’nü ziyaret etti.
Ön seçimde pusula numarasının 13 olduğunu belirten Erkut,2011 Yılında Milletvekili aday adayı olduğunu ve yapılan ön seçimde 3. sıradan seçilmesine rağmen kontenjan adayından dolayı 4. sıraya gerilediğini, az bir oy farkı ile meclise gidemediğini hatırlattı. Erkut,”Meclise gidemedim ama yılmadım. Geçen yıl yerel seçimlerde ‘aday ol’ dediler, aday oldum. Sonuna kadar savaştım, çünkü ben Cumhuriyet Halk Partiliyim. Bu partiye yıllarca emek harcamış Mustafa Çağlar’ın kızıyım. Ben şimdi tekrar vekil adayıyım. Eğer sizler taktir ederseniz, ki ricam isteğim bu yönde. Ben Aydın’a hizmet etmek için, Kadınların orada sesi olmak için, esnafın şikâyetlerini çözmek için, tarımcıların sesi olmak için sizlerin desteğiyle oraya, halkın vekili, milletin vekili ve tabiî ki iktidar vekili olarak gitmek istiyorum”dedi.
Örgütlerin sorununu çok iyi bildiğini ve maddi, manevi birçok sorunları olduğunu dile getiren Erkut,”Eğer sizler taktir eder beni seçerseniz, bende örgütlerime destek vermek için Milletvekili maaşının belli bir bölümünü örgütlere, belli bir bölümünü gençlerin eğitim ve yurt masraflarını karşılamak için vereceğim.”dedi.
“Ben sizlere güveniyorum, örgütüme güveniyorum, kendimi sizlere emanet ediyorum”diyerek katılımcılara teşekkür eden Erkut, kendisine gösterilen ilgiden dolayı oldukça memnun olduğunu söyledi.
ÇEŞTEPE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU İSTEK VE SORUNLARINI DİNLEDİ.
Seçim döneminde kendilerini ziyaret eden Milletvekili adaylarının seçilip Ankara’ya gittiklerinde kendilerini bir daha arayıp sormadıklarını söyleyen mahalle sakinleri,”Biz Milletvekillerinin bırakın yüzlerini görmeyi, seslerini bile duyamıyoruz. Telefonlarımıza yanıt vermiyorlar”diyerek sitem ettiler. Erkut’ta 2 seçime girmesine rağmen örgüte ve halka hiç küsmediğini ve partisi için canla başla çalıştığını hatırlatarak,”Aydın benim memleketim, sizleri temsilen Meclise gidiyorum. Sizlerden uzak kalmam mümkün değil. Her zaman birlikte olacağız. Ben her gittiğim yerde Milletvekili maaşımın bir bölümünü öğrenci bursu ve yurt giderlerine, bir kısmını da örgütlerime aktaracağım şeklinde söz veriyorum”dedi.
ÇEŞTEPE HALKININ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE EFELER BELEDİYESİ’NDEN İSTEKLERİ VAR!
Çeştepe ziyaretinde vatandaşların istek ve sorunlarını da dinleyen Erkut,”Vatandaşlarımızın ulaşım sorunu var. Halk Ekmek satış noktalarını mahallelerine de istiyorlar. İçme suyunun çok kireçli olduğunu dile getiriyorlar. Ben bu sorunların çözüme ulaştırılacağına inanıyorum. Ayrıca Cem Evi inşaatının ekonomik sebeplerden dolayı yarım kaldığını öğrendim”dedi.

10471511.jpg

HABER: YILMAZ ÖLMEZ
FOTOĞRAFLAR: NURSEL GÖÇER-MUSA ÖLMEZ-UĞUR ÇETİN

© 2014 Ferda Çaglar Erkut
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: INVIVA - Yazılım: CM Bilişim